اخبار علمی فناوری, سیستم عامل

آنباکسینگ گوشی سامسونگ گلکسی S20 Plus

گوشی هوشمند S20 Plus سامسونگ

نقد و بررسی تخصصی گوشی سامسونگ گلکسی S20 Plus

یکی از ترندهای تازه دنیای گوشی‌های هوشمند این است که پرچمداران هر شرکت در قالب خانواده‌های سه نفری وارد بازار می‌شوند. در حالی که تا پارسال بهترین عضو این خطوط تولید پسوند پلاس (Plus) داشتند، امسال اما این دستگاه‌ها از پسوند مکس (Max) و یا اولترا (Ultra) برای نشان دادن برتری خود به دیگران می‌برند. ما در سایت تبلت‌فون تا کنون دو عضو خانواده گلکسی اس 20 (Galaxy S20) یعنی اس 20 (S20) و اس 20 اولترا (S20 Ultra) را به صورت تخصصی بررسی کرده‌ایم و حالا نوبت به اس 20 پلاس (S20 Plus) رسیده است.

از آن جایی که این موبایل بین دو عضو دیگر خانواده اس 20 جای‌گیری می‌کند، برخی از قابلیت‌های دوربین اس 20 اولترا را ندارد ولی از جهت بهره‌مندی از یک سنسور ToF برتری‌هایی نسبت به مدل اس 20 دارد. در واقع این موبایل تقریباً همان مدل معمولی این خط تولید می‌باشد با این تفاوت که ابعاد آن کمی بزرگتر است.

سایز بزرگ به هیچ وجه نقطه ضعف به شمار نمی‌رود زیرا باعث می‌شود حق انتخاب شما گسترده‌تر گردد. برای مثال، اگر فکر می‌کنید اس 20 بیش از حد کوچک بوده و طرفدار نمایشگرهای بزرگ هستید و از طرفی، اس 20 اولترا نیز بسیار گران است، می‌توانید همان ابتدا سراغ اس 20 بروید. با بهره‌مندی از یک نمایشگر 6.7 اینچی، این موبایل از نظر سایز و اندازه شباهت زیادی به پرچمدار فعلی کمپانی کره‌ای دارد و این یعنی نسبت به اس 20 که از صفحه نمایش 6.2 اینچی بهره می‌برد کمی بزرگتر است.

در کنار نمایشگر، ظرفیت باتری هم بخش دیگری می‌باشد که گلکسی اس 20 پلاس از اس 20 معمولی برتری دارد.

گوشی هوشمند S20 Plus سامسونگ

محتویات درون جعبه و آنباکسینگ S20 Plus

تمامی استانداردهای جعبه‌های پرچمداران سامسونگ در اینجا رعایت شده‌اند و محتویات درون جعبه آنها همراه با گلکسی اس 20 پلاس به فروش می‌رسند. این یعنی کارتن این دستگاه مشکی می‌باشد و نشان S20 نیز روی آن حک و تا کناره‌ها کشیده شده است.

درون این کارتن، یک شارژر 25 واتی که به تکنولوژی USB PowerDelivery مجهز شده قرار دارد و در کنار آن نیز کابل USB-C به USB-C مشاهده می‌شود. ضمناً،‌ از آن جایی که در این محصول سامسونگ خبری از جک هدفون 3.5 میلی‌متری نیست، یک جفت هدست USB-C هم به فروش می‌رسد.

یک نکته عجیب آنکه، همراه با اس 20 اولترا یک قاب ژله‌ای محافظ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد ولی این اتفاق متأسفانه با اس 20 و اس 20 پلاس رخ نداده و این یعنی باید خودتان به فکر خرید یک گارد برای آن باشید.

Leave a Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز* مشخص شده اند